Farklıyız biz

          Tuzo’nun Ne Farkı Var?

          Çevreye gösterdiği özen farklı.

          Soframıza nasıl geldiği hakkında çok da kafa yormadığımız kaya tuzu, bugüne dek hep ağır iş makineleri, kömür, dinamit gibi çevreye zarar veren maddeler ve yöntemlerle yüzeye ulaştırıldı. Tuzo, çağın gereklerine yakışan teknolojik donanımı ile tüm bu yöntemlerin üzerini çizdi ve yeşil enerji kullanarak tuza iyilik getirdi. Tuzo, MVR sistemi ile tuzu yer altından tatlı su kullanarak yüzeye çıkarıyor ve doğaya yine, doğanın en saf parçası suyla dokunuyor.

          Sağlığınıza verdiği değer farklı.

Tuzo, yüksek teknoloji ile donatılmış üretim tesisinde, el değmeden işlediği kaya tuzunu, %99.9 saflaştırılmış olarak sofranıza getiriyor. Pek çok markanın kömür, dinamit vb. etkilere maruz kalarak ürettiği diğer tuzların aksine, Tuzo size sadece vücudunuzun ihtiyacı olan tuzu, en saf ve sağlıklı haliyle sunuyor.

          Saflığından gelen incelik farklı.

%99,9 saf tuz içeren Tuzo; rafine kelimesinin barındırdığı ‘damıtma, kristalleştirme’ anlamlarını içermekle birlikte; hassas ve ince olma niteliklerini de taşımaktadır. Tuzo üretim tesislerinde yüksek teknolojiyle rafine edilen kaya tuzu; granül tuzların aksine, daha saf, daha ince bir yapıda ve sağlığınız için daha faydalı bir içerikte üretilmektedir.

           Bir tutamda bile tadı farklı.

Tuzo, modern teknolojiyi ve yeşil enerjiyi kullanarak kaya tuzunu yer altından çıkarır; rafine işlemi sonunda %99.9 saf tuz olarak sofranıza ulaşır. Böylece daha az tuz kullanarak daha çok tat almanızı sağlar; sağlığınızı da bütçenizi de fazlalıklardan kurtarır. 

1
Takipte Kalın
FacebookTwitterinstagrampinterestTumblrGoogle +
Merkez
Kızılırmak Caddesi No:4/2 Bakanlıklar/ANKARA
Fabrika
Kuşça Mahallesi Cihanbeyli Küme Evleri No:76 Cihanbeyli/KONYA
Ankara Web Tasarım